Title Image

Registreerumine

Kihnu kunstilaagrisse registreerumine

Juuliku alguses 01.-05. Juuli Kihnus toimuv 19. naiivkunsti laager.

„See laager on hea võimalus ekraani sõltlastele, nagu me kõik oleme, astuda samm reaalsusesse, võtta pintsel kätte ja oma kätega luua, hingata sisse suve ja saareelu, „ ütleb laagri korraldaja kunstnik Jaak Visnap.

Maalitakse traditsiooniliselt akrüülvärvidega ja kujutatakse kohalikku eluolu. Laagri jooksul valminud teostest avatakse näitus Kihnu muuseumi seinal. Laagri pidulik lõputseremoonia toimub 30. juunil. Näitused kunstilaagris valminud teostega jäävad saarele terveks suveks.

„Igal aastal käime üle ka Kihnu kultuuri põhitõed, uurime neid muuseumis, veedame aega looduses ja kohtume kohalike naivistidega,” ütleb Visnap. „Kunsti loomine Kihnu saarel on loovuse äratamise võti, tõhus ravi arvuti- ja nuti sõltuvusest vabanemiseks.”

Kunstilaagri eest tasumiseks palun kanda Kihnu Kunstiruum MTÜ arveldusarvele LHV pangas EE517700771006300075 summa 380€ (kihnlasele ilma söögi ja majutuseta 180€), selgituseks kunstilaagris osalemine ja osaleja ees- ja perenimi.
Laagri hind sisaldab toitlustust (3 korda päevas), majutust (4 ööd), maalimiseks vahendeid, lisaks juhendamist ja muid tegevusi.